Ballina / Show Bizz / Foto 18+/ Hailey Clauson do të ju djeg kur ta shihni në fotografitë ” hot”
Loading...

Foto 18+/ Hailey Clauson do të ju djeg kur ta shihni në fotografitë ” hot”

Hailey Clauson ishte vetëm 20 kur ajo u shfaq e zhveshur në fotografi në kopertinën e sportit të Illustrator në vitin 2016. E lindur në Kaliforni, ajo filloi modelimin në moshën 14 vjeçare , duke u shfaqur në katalogun Gjithmonë 21 dhe Vogue Japoneze po atë vit.

Në moshën 15 vjeçare, ajo filloi të shfaqej në modë për Diane von Furstenberg, Oscar de la Renta dhe DKNY (e cila u rrit në një polemikë, sepse ajo ishte nën kufirin e moshës 16 vjeç për modelet e pistës nga Këshilli i Dizajnuesve të Modës të Amerikës, ose CFDA ). Gjatë disa viteve të ardhshme, revista New York e quajti “elegancën e saj të lindur” e bëri atë një yll në rritje ashtu siç modelonte për Gucci, Jill Stuart dhe Agent Provacateur midis shumë markave të tjera.

Hailey Clauson u shfaq në radhë të parë në çështjen e rroba banje të Sports Illustrated në 2015; vitin e ardhshëm ajo ishte një nga tri modelet që u shfaqën në  vitin 2016 të rroba banje, së bashku me pro mundësin Ronda Rousey dhe modelin me madhësi të madhe Ashley Graham.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …