Ballina / Femra / Foto +18/ Katherina Upton femra që çdo mashkull do ta ëndërronte
Loading...

Foto +18/ Katherina Upton femra që çdo mashkull do ta ëndërronte

Katherine Elizabeth Upton  është një modele amerikan dhe aktore, e njohur për paraqitjet e saj në çështjen Sports Illustrated Swimsuit. Upton u emërua “Rookie of the Year” pas shfaqjes së saj të parë në 2011.  Ajo ishte gjithashtu subjekt i 100 vjetorit të “Vanity Fair”. Upton gjithashtu është shfaqur në filmat Tower Heist (2011) dhe The Other Woman (2014).

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Maskë për fytyrë me mjaltë dhe kamomil

Përbërsit 3 qese kamomil Du lugë gjele mjaltë Fillimisht vendosni në një enë pak ujë …

Loading...