Ballina / Show Bizz / FOTO +18/ Modelja nuk zhgënjen fansat, këto poza nuk duhen humbur…!
Loading...

FOTO +18/ Modelja nuk zhgënjen fansat, këto poza nuk duhen humbur…!

Modelja e njohur, Demi Rose nuk di të ndalet së bëri foto me rroba banje ndërsa ndodhet në Ibiza.

22-vjeçarja ka pozuar së fundmi me rroba banje të “Wolf & Whistle”, por edhe këtë nuk kanë munguar krahasimet e saj me Kylie Jenner.

/syri.net/

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...