Ballina / Show Bizz / Po Flitet / FOTO/ Xheni e BB9 shtatzënë… Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur
Loading...

FOTO/ Xheni e BB9 shtatzënë… Benardi publikon foton e saj me bark të rrumbullakosur

Xheni dhe Benardi janë një nga çiftet më të përfolur të Big Brother 9, të cilët kanë fituar zemrat e shqiptarëve me gjithçka çfarë kanë bërë brenda dhe jashtë shtëpisë së vëllait të madh.

Ata u njohën gjatë edicionit dhe duket se dashuria e tyre do të kurorëzuar dhe në martesë. Ka qenë vetë Xheni ajo që ka publikuar një foto ku dukej se Benardi i propozonte martesë.

Por lajmet e bukura nuk paskan fund për të dy. Në një foto të publikuar nga vetë Benardi bie në sy barku i rrumbullakosur i Xhenit.

Mos vallë ajo është në pritje të ëmbël, apo thjeshtë janë disa kilogramë të tepërt.

Image

/syri.net/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...