Ballina / Fun / Kuriozitete / Frigoriferi “Samsung Family Hub” ju mundëson të flisni me të (Video)
Loading...

Frigoriferi “Samsung Family Hub” ju mundëson të flisni me të (Video)

Samsung” së shpejti do të lansoj frigoriferin më të ri  “Samsung Family Hub” me komanda të shumëta. Ky frigorifer është mjaft i veçantë, pasi që mund të komunikohet me të.

Mund t`i ndizni dritat në shtëpinë , lëshon muzikë, të shikoni e shpërndani foto dhe të flisni me të dhe të bëni video e shumë gjëra tjera. Sepse në te është i vendosur një ekran i cili i mundëson të gjitha këto.

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Aktori nga Hollywood- i Morgan Freeman thërret ezanin

Morgan Freeman, ylli i shumë filmave nga të gjitha zhandret, gjatë një vizite në një xhami …