Ballina / Show Bizz / Po Flitet / “Game of Thrones” së shpejti do të vi edhe si video-lojë
Loading...

“Game of Thrones” së shpejti do të vi edhe si video-lojë

“Game of Thrones” njëri nga serialet i cili kryeson listen e një ndër serialeve më të shikuara  në Amerikë e në gjithë globin, së shpejti do të vi edhe si video-lojë pë adhuruesit e këtij seriale.

Loja do të mund të shkarkohet falas për iOS dhe Android, transmetojnë mediat amerikane. Ndërsa kujtojna se epizodat e sezonit të fundit janë në përfundim  të xhirimeve këtë e ka theksuar edhe drejtuesi i programit Casey Bloys.

Pritet që në  këtë sezoni të  zbulohet se cila prej familjeve luftarake të shtatë mbretërive të trilluara të Westeros, do të fitojë luftën dhe do të ulen në  fronin të hekurt.

 

/MegaPress.AL/

 

 

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...