Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Gazetarët e verës
Loading...

Gazetarët e verës

Gazetarët janë të njohur për pjesmarrjen në aktivitete të ndryshme por kurrë më parë nuk i kishim parë kaq të bashkuar! Nga Eraldo Rexho te Armand Shkullaku. Nga Andi Bushati te Alen Xhelili! Duket se të gjithë e kishin ndarë mëndjen për një gotë të mirë vere puljeze, ose disa gota më mirë të themi. Por jo vetëm meshkujt! Klotilda Harka apo Albina Gjergji ishin të gjitha nëpër degustimet e ndryshme që Due Palme po zhvillon nëpër Tiranë në venue diskrete dhe ekskluzive! Eh, kush do e refuzonte verën që sapo fitoi çmimin e parë në Itali!!!

 

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …