Ballina / Show Bizz / Muzike / Genc Prelvukaj lanson klipin e radhës ” Dimër “
Loading...

Genc Prelvukaj lanson klipin e radhës ” Dimër “

Genc Prelvukaj së fundi ka lansuar klipin e tij të titulluar ” Dimër”.  Genci e ka shkruar tekstin dhe është producent i këtij projekti muzikor.

Masterizimi është bërë nga Bergin Demaj, në bashkpunim me produksioni Black Fish Entertainment. Ndërsa për një kohë shumë të shkurtër ka arritur shikueshmëri dhe mjatf pëlqime, nga adhuruesit e Gencit.

 

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...