Ballina / Show Bizz / Muzike / Genta Ismajli provokon në klipin e saj të ri
Loading...

Genta Ismajli provokon në klipin e saj të ri

Njihet si një femër e bukur dhe provokative. Genta Ismajli çdo herë eksploron me veshjet e saja duke dashur që çdo herë të jet më e veçantë.

Çdo herë me linja perfekte dhe këngë ritmike për adhuruesit e saj.  Edhe këtë herë Genta provokon me stilin e saj në klipin “ Dy dashni”

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...