Ballina / Show Bizz / Muzike / Geti shikon Marinen në emision dhe i thot…….

Geti shikon Marinen në emision dhe i thot…….

Reperi shqiptar Getuar Selimi i cili pak muaj më par i dha fund beqarisë duket se po e shijon martesen në mënyren më të mirë me Marina Vjollca.

Getuar Selimi ka postuar një video në Instagram, i cili e shikon Marinen duke e udhëhequr emisionin   “ C`esta La Vie” dhe duket në humor shumë të mirë. Geti mbi videon e postuar ka shkruar “ Pjesa ime më e bukur”.

 

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

HISTORI FRYMZUESE e sjell në këngë “Kemi Syneti” kënga e re nga Arbnor Bajra (Foto-Video)

Jemi mësuar që vazhdimisht të ndëgjojm muzik komerciale, shumë ritem e pa ndonje tekst domethënës. …