Ballina / Show Bizz / Getinjo blaqkit banken, ja kujt ja drejton revolen Foto- Video
Loading...

Getinjo blaqkit banken, ja kujt ja drejton revolen Foto- Video

Reperi i njohur Getoar Aliu, sapo ka publikuar projektin e tij me te ri e që quhet ”Mucho Dinero”, Reperi këtë herë ka sjellë për publikon një videoklip ndryshe nga herët e kaluara, madje shihet edhe pjesa ku Getinjo futet në një për të plaçkitur.

E ajo që mbetet në kujtesë është revolja që ia drejton punëtores së bankës e që në këtë rast është është gazetarja, Edona Gashi e që Getinjo ka vendosur ta ketë në videoklip. Këtë mund ta shikoni nga minuti 1.15.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...