Ballina / Show Bizz / Muzike / Getinjo dhe Moozik largohen nga On Records
Loading...

Getinjo dhe Moozik largohen nga On Records

Në një njoftim në Instagram, Getinjo ka shkruar se këngët e tyre të publikuara sa ishin pjesë e kësaj studioje janë fshirë nga kanali në YouTube dhe ka vendosur së bashku me vëllaun e tij Moozik janë larguar nga studio muzikore On Records.

“Njerëz të dashur, deshtëm me ju informu që unë Getinjo dhe vëllau im Mozzik nuk jemi më pjesë e On Records. Këngët tona janë fshirë nga kompania në fjalë, i falënderojmë për punën e përbashkët gjatë këtyre viteve. Vlera jonë nuk do të shuhet asnjëherë do të shihemi së shpejti me këngë të reja. Ju duam”, ka shkruar Getinjo.

 

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …