Ballina / Lajme / Kosovë / Gjakovë, arrestohen katër shtetas të Shqipërisë për vjedhje
Loading...

Gjakovë, arrestohen katër shtetas të Shqipërisë për vjedhje

Në Gjakovë janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj, shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit në tri raste të ndryshme kanë kryer vjedhje të rënda.

 Me vendim të prokurorit, të njëjtit janë dërguar në mbajtje.
/Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …