Ballina / Lajme / Kosovë / Gjendet e varur një 54 vjeçare
Loading...

Gjendet e varur një 54 vjeçare

Është gjetur e varur një shqiptare 54 vjeçare në Itali. Trupin e saj të varur në kasolle afër shtëpisë e ka gjetur burri i saj.

Sipas policis italiane arsyeja pse e ka shtyer të moshuaren të vetvritet ishte se ajo  do të largohej nga shtëpia ku jetonte, për shkak të problemeve të trashëgimisë.

Në gjendje të rëndë shëndetësore dhe e dëshpruar ajo është vetvrar.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …