Ballina / Lajme / Kosovë / Gjendet një person i vdekur te lumi Dri
Loading...

Gjendet një person i vdekur te lumi Dri

Në afërsi të lumit Dri, është gjetur pa shenja jete një mashkull nga Prizreni. Ekipet e emergjences së bashku me policinë dhe njësitin e forenziken, kan arritur në vendngjarje pas pranimit të një telefonate.

Doktorët kan konstatuar vdekjen e viktimes, ndërsa emir ende nuk është bërë i ditur. Trupi i të njderit është derguar në morg për ekspertizë mjeko-ligjore, për të vërtetuar shkaqet e vdekjes. Ndërsa me rastin është duke u marur edhe gjykatësi.

/MegaPress.al.

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …