Ballina / Lajme / Kosovë / Gjendet vajza e mitur e mbajtur peng në një banesë në Gjilan
Loading...

Gjendet vajza e mitur e mbajtur peng në një banesë në Gjilan

Pas një intervenimi nga ana e policisë në një banesë në Gjilan është gjetur një vajzë e  mitur e cila ishte duke u mbajtur me dhunë nga ana e një mashkulli.

Vajza e mitur është e lindur në vitin 2000 dhe po trajtohet në QKUK, pasi ka lëndime trupore, transmeton Klan Kosova.  Me rastin në fjalë është duke u marur Prokurori.

Arsyeja e mbajtjes me dhunë në banesë ende nuk dihet, ndërsa edhe  policia po miret me rastin.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...