Ballina / Sport / Gjykata i jep ultimatum Ronaldos
Loading...

Gjykata i jep ultimatum Ronaldos

Gjykatësja spanjolle, Monica Gomez-Ferrer ka kërkuar nga Cristiano Ronaldo që brenda pesë ditësh të tregojë cilët kanë qenë avokatët e tij në vitet 2011, 12, 13 dhe 14, shkruan Mundo Deportivo.

Portugezi akuzohet se fshehu mbi 14 milionë euro nga tatimi, por ai refuzon se ka ndodhur diçka e tillë, pasi insiston se ka paguar edhe më shumë se sa ishte kërkuar.

Në rast se Ronaldo shpallet fajtor, ai mund të përfundojë në burg./albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …