Ballina / Show Bizz / Gjyste Vulaj, Lori dhe Vëllezërit Mziu në një vend presin Vitin e Ri
Loading...

Gjyste Vulaj, Lori dhe Vëllezërit Mziu në një vend presin Vitin e Ri

Janë emra shumë të dashur e të kërkuar të estradës shqiptare e që ku janë ato ia thonë shumë mirë muzikës “live” duke krijuar një super atmosferë. Po flasim për dy yjet e skenës shqiptare Gjyste Vulaj dhe Lori ku së bashku edhe me vëllezërit Mziu, me muzikën e Sokolit dhe të Bes Prizrenit, do të jenë në ndërrimin e viteve në mbrëmjen e 31 Dhjetorit duke nisur nga ora 19:30 e deri në orën e para të mëngjesit të Viti të Ri 2018 në Bergisch Gladbach në Gjermani nën organizimin mjaft të bukur që bën Behar Dedia. Interesimi i një publiku të madh e familjarë na nisur me kohë duke ditur se aty do të jetë mbrëmja më e bukur për Vit të Ri.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …