Ballina / Show Bizz / “Godet” Drilon Jahdauti “Ishim po Sjena” Vërshohet nga Klikimet në YouTube (Foto-Video)
Loading...

“Godet” Drilon Jahdauti “Ishim po Sjena” Vërshohet nga Klikimet në YouTube (Foto-Video)

Është shumë i ri në moshë mirpo shumë i suksesëshem në industrin muzikore shqiptare. Drilon Jahdauti është këngëtari shqipëtar që po bënë revulucion në muzik. Ai sapo ka publikuar këngën e fundit të cilës ja ka bashkangjitur dhe një videoklip shumë profesional të punuar deri në detajet e fundit. “Ishim po sjena” sipas gjitha parashikimeve do rezultoi një hitë i pa diskutushem. Si duket kjo këngë do jetë çelsi i suksesit për artistin në fjal . Ritmi përfekt që kënga posedo së bashku me super vokalin e Drilonit ka bërë të mundur që kënga sapo është lansuar në YouTube të “vërshohet” nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive për artistin e ri .

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...