Ballina / Show Bizz / Muzike / “Goditëm”, balada e re nga Aida Doçi (Video)
Loading...

“Goditëm”, balada e re nga Aida Doçi (Video)

Aida Doçi e ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Goditëm”.

Këngëtarja e kishte paralajmëruar baladën e saj të re javë më parë dhe tash e ka sjellë për fansat e saj.

Videoja e publikuar në YouTube është në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit, ndërsa dashamirët e muzikës saj kanë mundësinë ta dëgjojnë një tjetër baladë të interpretuar mirë.

https://www.instagram.com/p/BcN9vq0A6eo/?taken-by=aidadoci1

Bimi e ka bërë muzikën e kësaj kënge me tekst të shkruar nga Ghulo.

Nexhat Mujovi – Virusi është kujdesur për orkestrimin e baladës “Goditëm”.

Këngëtarja u bë e popullarizuar pikërisht për baladat e saja, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e Aidës.

“A është e mundur” mban titullin kënga e saj më e fundit që është realizuar me videoklip.

(Foto: Instagram/AidaDoci1)

Videoja muzikore që është publikuar para një muaji në YouTube dhe është shikuar 1.7 milion herë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...