Ballina / Lajme / Kosovë / Goditet nga vetura një vajzë afër Rektoratit të UP-së
Loading...

Goditet nga vetura një vajzë afër Rektoratit të UP-së

Një vajzë është goditur nga një veturë afër Rektoratit të UP-së. Në vendin e ngjarjes kan dalur menjëherë policia, ndërsa autoambulanca në vendngjarje ka arritur 20 minuta me vonesës, pasi kishte trafik në komunikacion. 

Sipas dëshmitarëve vajza nuk ka kaluar në vendkalim për këmbësor, por ishte duke kaluar në mes të rrugës.

Vajza është dërguar në emergjencë dhe gjendja e saj sipas informatave për MegaPress është stabile.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...