Ballina / Show Bizz / Muzike / Granit Miftari sjell një version ndryshe të këngës “E kisha harruar” (Video)
Loading...

Granit Miftari sjell një version ndryshe të këngës “E kisha harruar” (Video)

“E kisha harruar”, është kënga e fundit nga këngëtari, Granit Miftari. Këngë kjo që doli të jetë shumë e klikuar në kanalin YouTube.

Si duket shikueshmëria e shumtë nga publiku ka shtyr këngëtarin që këtë këngë, ta sjellë të remix dhe me shumë ritëm ku është kujdesur Nushi Music, shkruan Skenari.com.

Ky version tashmë është publikuar në kanalin e tij në YouTube./Skenari.com/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …