Ballina / Show Bizz / Granit Miftari sjell së shpejti këngën e re “Me ty po du” (Foto)
Loading...

Granit Miftari sjell së shpejti këngën e re “Me ty po du” (Foto)

Këngëtari Granit Miftari së shpejti pritet të ‘godet’ me projektin e ri, të punuar nga Nushi Music.

Ky projekt është me tekst nga Lauras Uka ndërsa vijën melodike e ka punuar vetë këngëtari në bashkëpunim me producentin e  studios së cekur me lartë.

Kjo këngë pritet të publikohet gjatë javës së ardhshme, gjithashtu ky projekt është finalizuar edhe me videoklip nga produksioni Vija Production- Franqesk Frokaj.

Në këtë projekt Graniti do të vijë i shoqëruar edhe nga dy modele, e gjithë këto detaje i ka shpalosur vetë këngëtari në rrjetet sociale.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...