Ballina / Show Bizz / Granit Shala është shëndosh e mirë
Loading...

Granit Shala është shëndosh e mirë

Ish boksieri i njohur kosovar Granit Shala, është shëndosh e mirë. Kështu kanë thënë familjarët e tij duke kërkuar të sqarohet ky rast pas lajmit të publikuar nga një portal se Graniti është në një spital në Gjermani pas sulmit që pësoi në zemër.

“Kjo nuk është aspak e vertetë. Jam tmerruar ne dhe gjithë familjarët dhe miq e dashamirë kado i kemi”, ka thënë për portalin Infokusi.com Graniti i cili ishte tejet i shqetësuar për këtë lajm.

Nuk po e di cili është poretali që e ka shkruar i pari por po e shoh që e kanë dhënë lajmin të gjitha mediat. Ju lutem a mund ta demantoni dhe të tregoni se kjo nuk është aspak e vertetë. Edhe djali e ka sqaruar në Facebook”, ka thënë ai.

Ndërsa, vetë Graniti ka shkruar në profilin e tij në Facebook se është mirë dhe e ka marrë veten pas një semundje që kishte dhe nuk ka nevojë për shqetësime.

“Te dashur familjar, miq pas publikimit nga media se unē kam pësuar sulm në zemër dhe se gjendem ne gjendje të rëndë shendetsore, dua të ju lajmëroj se un jam mirë dhe e kam marrë veten keshtu qe nuk ka nevoje per shqetësime nga ana juaj sepse un jam më mirë. Ju faleminderit. �Me respekt Granit Shala”, ka shkruar Shala.

Te dashur familjar, miq pas publikimit nga media se unē kam pësuar sulm në zemër dhe se gjendem ne gjendje të rëndë shendetsore, dua të ju lajmëroj se un jam mirë dhe e kam marrë veten keshtu qe nuk ka nevoje per shqetësime nga ana juaj sepse un jam më mirë. Ju faleminderit. �Me respekt Granit Shala”, ka shkruar Shala.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …