Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Granit Shala pse kaq i gezuar eshte sot ! (Foto)
Loading...

Granit Shala pse kaq i gezuar eshte sot ! (Foto)

Ai njihet tashmë jo vetëm si një figurë e sportit apo e show-bizit shqiptar, pasi ka provuar me sukses edhe role nëpër filma, por edhe si politikan.

Ky është Don Granit Shala, i cili sot si duket ka qenë një nga ditët më të lumtura të këtij viti, pasi ai shihet me vajzën e tij përdore tek e përcjell për në kopësht.

Ja se cfarë shkruan Graniti konkretisht në rrjetin e tij social : “Sot për mua është një ditë e vecantë, sepse Ilirida ime filloi ditën e parë në kopshtin e fëmijëve. Shpresoj të jetë shembull për fëmijët e tjerë”.

Ai shpesh herë poston foto dhe shihet si një baba mjaft I përkuishtuarf ndaj vajzës së tij Ilirida.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...