Ballina / Show Bizz / Po Flitet / “Habibi” nga Antonio (Video)
Loading...

“Habibi” nga Antonio (Video)

” Habibi ” quhet kënga e re e këngëtarit Antonio. Pas këngës “Tradhetia “, që e publikoj në muajin mars të këtij viti, tani vjen me një këngë më ritmike, më melodioze e gershetuar me
muziken orientale moderne.
Këngen ” Habibi ” është një produksion I “Unix group ” ndërsa tekstin e ka shkruar mjeshtri Petro Xhori.
Videoklipi është xhiruar në France , është një videoklip shumë profesional i punuar deri në detajet e fundit.
Kënge e bukur plotë melodioze ritmike për festa.
Kjo eshte kenga e dyte e kengetarit te ri Antonio.
Kënga premierën ekskluzive e ka pasur në kanalin muzikor më të madhë shqiptar në youtube “ ARKIVA SHQIP “ , kanal ky me mbi 2,8 miljon subscribe.https://www.youtube.com/watch?v=_UqG-DkIhk0

Loading...

Shikoni gjithashtu

Blaze dhe Ari lëkundin themelet e repit me “Luftë per Dinero”

Pak ditë më parë u bë e ditur se labeli “Realeyez”, i formuar në vitin …

Loading...