Ballina / Show Bizz / “Habibi”i Big Papit pritet mjaft mirë, sukses tjetër i reperit
Loading...

“Habibi”i Big Papit pritet mjaft mirë, sukses tjetër i reperit

Det por edhe mal, dashuri por edhe falje zemre, janë këto disa nga pamjet dhe fjalët e këngës që për pak ditë është kthyer në një hit me titull “Habibi” ardhur nga reperi i njohur Big Papi. Ashtu sic kishim lajmëruar ai kur ishte në Kosovë ditët e para të vitit të ri ka realizuar këtë klip të këngës më të re stil baladë, e mjaft e bukur shikohet edhe nga klikimet e shumta, ku xhirimet janë realizuar sa në Kosovë por edhe në bregdetin shqiptar nga Porduksioni Think Kreative, e kënga punuar nga Nurteel. Me këtë projekt të ri reperi ka dëshmuar se vazhdon të ecë mjaft mirë në muzikën që ai bën dhe të pritet gjithmonë e më mirë nga audienca.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …