Ballina / Show Bizz / Hajde RRushi Jem nga Ylber Ajrizaj
Loading...

Hajde RRushi Jem nga Ylber Ajrizaj

Disa ditë më par ju paralajmruam që këngetari nga Peja, Ylber Ajrizaj do lansoj projektine ti të ri. Kënga e re nga këngëtari në fjalë mban titullin Hjde rrushi jem, këngë e cila përcillet me shumë ritem dhe është realizuar me një supër videoklip. Kënga premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë muzikore shqiptar ARKIVA SHQIP, kanal ky me mbi 1 miljon ndjekes.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...