Ballina / Lajme / Hajdutët vjedhin komplet swararovski nëvlerë 15 mijë euro
Loading...

Hajdutët vjedhin komplet swararovski nëvlerë 15 mijë euro

Sipas njoftimit të MPB-së, hajdutët kan hapur deren e blinduar të një banese në Shkup, duke vjedhur një komplet swarovski dhe dy ora dore.

Gjësendet e vjedhura sipas llogarisë bëjnë mbi 15 mijë euro. Hajdutët e an shfrutëzuar rastin kur pronarët e banesës nuk kan qenë aty.

Ndërsa vjedhje të shpeshta dhe thyerje të banesave janë shpeshtuar në Shkup, ditëve të fundit.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...