Ballina / Lajme / Hajnat i vjedhin në shtëpi pronari shkruan një lutje për ta
Loading...

Hajnat i vjedhin në shtëpi pronari shkruan një lutje për ta

Mbrëm një mërgimtar nga Zvicrra, i cili ka ardhur në pushime në Tetovë, ka denoncuar në polici se hajnat i kan hyr në shtëpi, kur ai kishte dalur. Pak minuta më vonë ai kishte gjetur gjërat e tij të shkapërderdhura dhe gjitha gjërat e tjera në shtëpi.

I moshuari 63 vjeç në pushim kishte ardhur i vetëm, për rregullimin e disa dokumenteve. Por mërgimtari nuk ishte inatosur me hajdutët pse kishin hyr në shtëpinë e tij, por pse i kishin lënë gjërat rrëmujen.

Ai madje ka shkruar në facebook një lutje për hajnat ” Ju burra që keni hyr dhe keni vjedhur gjëra në shtëpinë time, ju lutem të vini të mi rregulloni, sepse nuk ka kush i rregullon”.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...