Ballina / Lajme / Hajnat vjedhin 9000 euro në një shtëpi në Gostivar
Loading...

Hajnat vjedhin 9000 euro në një shtëpi në Gostivar

M.H 17 vjeçari në stacioni policor në Gostivar  ka raportuar një vjedhje në shtëpinë e tij.

Ai ka treguar se në shtëpinë e tij kan hyr hajna dhe kan vjedhur 9000 euro në një pallto në sgtëpinë e tij. Sipas M.H në momentin kur është kryer vjedhja askush nuk ka qenë në shtëpi.

Policia ka filluar hetimin rreth kësaj vjedhje por ende nuk ka dalur me një përfundim.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …