Ballina / Lajme / Kosovë / Haradinaj: Autostrada “Arbën Xhaferi”përmbushje e vizionit tonë për integrimet ndërshqiptarë
Loading...

Haradinaj: Autostrada “Arbën Xhaferi”përmbushje e vizionit tonë për integrimet ndërshqiptarë

Shumë punë, mund, angazhim dhe ekspertizë për standard të infrastrukturës euro-atlantike.

Atje ku është drejtimi ynë!

Autostrada “Arbën Xhaferi” është përmbushje e vizionit tonë për integrimet ndërshqiptare, si dhe lidhje me rajonin dhe botën. Ka shkruar në rrjetin social facebook, z. Ramush Haradinaj.

/MegaPress.AL/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...