Ballina / Lajme / Kosovë / Haradinaj kryeministër, Kosova feston
Loading...

Haradinaj kryeministër, Kosova feston

Që nga koha kur z. Ramush Haradinaj u zgjodh kryeministër me 61 vota, sheshi i kryeqytetit dhe në rrugët e Prishtinës është duke u ndier feste.

Gjithashtu festë ka edhe në familjen e kryeministrit të sapo zgjedhur.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …