Ballina / Lajme / Kosovë / Haradinaj pret në takim ambasadorin Delawie
Loading...

Haradinaj pret në takim ambasadorin Delawie

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, pret në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Greg Delawie.

Kështu është bërë  e ditur në  njoftimin për media nga zyra e kryeministrit.

Takimi fillon në orën 12:00, ndërsa ky është takimi i parë i Haradinajt si kryeministër meqë ky i fundit pritet të marrë zyrtarisht detyrën në  orën 11:30.

/BotaSot/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …