Ballina / Lajme / Kosovë / Haradinaj uron Republiken Çeke në Ditën e tyre Nacionale
Loading...

Haradinaj uron Republiken Çeke në Ditën e tyre Nacionale

Me rastin e Ditës së Çekisë, në pritjen e titulluar “Imagjino…”, të organizuar nga Ambasada e Çekisë në Prishtinë, u mrekullova nga videospoti me fotografitë e përmbledhura nga puna tri vjeçare në Kosovë e ambasadorit çek z. Ivo Silhavy. Këto fotografi kishin një emërues të përbashkët – LUMTURINË – dhe kjo është çfarë meritojnë popujt e dy vendeve tona. Urime Republikës Çeke në Ditën e tyre Nacionale! Ka shkruar kryeministri z. Ramush Haradinaj në murin e tij në Facebook.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …