Ballina / Show Bizz / “Haramxhiu” i Lule Bajrës, balada hit e kësaj sezone (Video)
Loading...

“Haramxhiu” i Lule Bajrës, balada hit e kësaj sezone (Video)

Me tekst e muzikë të Ilir Beranit dhe orkestrim të Miti Gecit, këngëtarja e mirënjohur Lule Bajra vjen me baladën më të re të titulluar ‘Haramxhiu’ këngë kjo e cila e rikthen atë me videoklip.

Këngëtarja Bajra e cila është në skenën muzikore me dekada me rradhë është shumë aktive me mbrëmje, koncerte e ahengje familjare në Kosovë e diasporë ndërsa baladat janë ato të cilat i shkojnë për shtati më së shumti asaj ndonëse vite më parë ajo ka qenë e pranishme në skenën muzikore edhe me këngë ritmike duke mos dal nga mendja e publikut si një prej emrave më të preferuar.

Në vazhdim hiti më i ri, “Haramxhiu”

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...