Ballina / Sport / Hazard refuzon vazhdimin e kontratës me Chelsean
Loading...

Hazard refuzon vazhdimin e kontratës me Chelsean

Ylli belg, Eden Hazard ka refuzuar të jet pjesë e Chelsea, pasi që dëshira e tij është të kaloj në skuadren madridliane. 

Atij i është ofruar kontratë e re me 1.4 milionë euro në muaj, apo 16.5 milionë euro në sezon. Ndërsa kuptohet se Hazard është i preferuari i Zinedin Zidan dhe pritet të transferohet veren që vjen.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …