Ballina / Show Bizz / Muzike / Hekuran Krasniqi lanson klipin e radhës “Eja ti Haydi gel ” ( Video)
Loading...

Hekuran Krasniqi lanson klipin e radhës “Eja ti Haydi gel ” ( Video)

Është njëri nga këngëtarët  i cili njihet për vokalin e jashtëzakonshëm. Hekuran Krasniqi mbetet njëri nga këngëtaret ku  hitet e tij janë nga të pavdekshmet, ku shumë herë i dëshmoi vlerat e tij muzikore kudo që mori pjesë.

Hekuran krasniqi ka një stil unik dhe njihet si një këngëtar i cili ka një numër të madh këngësh dhe klipe. Hekurni së fundmi është duke bashkpunuar me grupin muzikor “ Fisnikët” dhe “Gökten Yüksel & Astrit Shake”.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...