Ballina / Show Bizz / HEY HEY nga Egy ft. Strongz Foto-Video
Loading...

HEY HEY nga Egy ft. Strongz Foto-Video

Grupi Strongz pas projektit që u pelqye mjaft shumë TWERK si duket nuk e kanë njetë të ndalen ata sollen hitin e radhes Hey Hey në bashkpunim me këngtarën nga Shqiperia Egy që u pelqye shumë dhe që në oret e para pas lansimit arriti shifra të mëdha klikimesh , kënga është verore me një klip akoma më veror dhe me tekst shume pozitiv

https://www.youtube.com/watch?v=9_ohaTrxf30

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...