Ballina / Show Bizz / “Hit E Bona ” Super Projekti I Ri Nga Mirela Kurti Ft. Ramazan Shira
Loading...

“Hit E Bona ” Super Projekti I Ri Nga Mirela Kurti Ft. Ramazan Shira

Stina e verës është stina më e nxet e vitit mirpo ndehtësia nuk është vetëm nga temperaturat e larta, i nxeti përvëlues arrihet nga këngëtarët që në të gjitha format mundohen ta zotrojn tregun muzikor. Disa me forma fizike, disa të tjerë me videoklipe të shtrejta e disa tjerë me fuqin e vokalit që posedojnë. Kur behet fjalë për vokal nje nderë artistet me te mira është Mirela Kurti . Këngëtarja në fjalë ateri në një treg të sigurt , ajo është 100% e angazhuar vetëm në koncerte dhe ahengje familjare. Vokali briland dhe zotrimi i muzikes Live ka bërë që Mirela Kurti të jetë një nga këngëtaret më të kërkuara në dasmat dhe ahengjet shqipëtare. Kënga e re nga Mirela Kurti mban titullin “Hit e bona ” kënge kjo që vjen ne bashpunim me Ramazan Shira dhe menjëher pas lansimit në kanalin më të madhë shqiptar në YouTube ( ArkivaShqip) ka arritur të ketë prapa vetes shifra të larta klikimesh dhe shumë komente me nota pozitive.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …