Ballina / Show Bizz / Horror në Amerikë: Gjendet e masakruar aktorja dhe modelja Sara Zghoul
Loading...

Horror në Amerikë: Gjendet e masakruar aktorja dhe modelja Sara Zghoul

Aktorja dhe modelja Sara Zghoul, është gjetur e masakruar nga policia amerikane. Trupin e saj e kan gjetur në dy valigje të ndryshme. Sipas policis amerikane koka dhe duart i kishte në një valixhe, ndërsa pjesët tjera të trupit në valixhe tjetër.

Policia ka arrestuar vrasësin i cili  është identifikuar nga Oregonian si 35-vjeçari Jeremiah “Jeremy” Johnston, i cili jetoi në shtëpinë e nënës së tij në Aloha, Oregon, rreth gjysmë milje nga shtëpia e Zghul dhe afër asaj ku u gjet i vdekur.

Johnson, u lirua nga burgu vitin e kaluar dhe ka një rekord të gjatë që përfshin disa dënime për drogë dhe armë.  Sara 28 vjeç, u kujtua nga miqtë dhe të dashurit për dashurinë e saj për fëmijën e saj të vogël dhe e afërt me të gjithë.

Ndërsa nuk dihet ende shkaku i vrasjes së saj.

 

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...