Ballina / Lajme / Horror në Tiranë: Kunata vret kunaten dhe djalin, e djeg shtëpinë për të humbur gjurmë
Loading...

Horror në Tiranë: Kunata vret kunaten dhe djalin, e djeg shtëpinë për të humbur gjurmë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mëngjes, ku nënë e djal janë djegu në shtëpinë e tyre. Fqinjët posa kan parë tymin i cili kishte dalur nga shtëpia, kan lajmëruar policin dhe ekipin e zjarrëfiksave.

Ekipet emergjente kan arritur ta lokalizojnë zjarrin, por brenda të dy viktimat ishin pa shenja jete. Pas ekzaminimit të vendit nga policia e forenzikes, ata vërtetuan se të dy viktimat në fillim janë vrar e më pas ju ka vën zjarri shtëpisë.

Sipas mjeko ligjorëve djali është goditur me ndonji mjet të rëndë, ku duket kafka e thyer, ndërsa e moshuara ka shenja në qafë. Kjo vërteton se këtu ka pasur një vrasje.

Në polici janë shoqëruar të gjithë fqinjët dhe disa nga të afërmit e viktimes. Por nëlidhje me vrasjen dhe djegjen e trupave dyshohet të ket pasur dorë kunata me vajza të saj

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...