Ballina / Fun / Hyri e dehur në dhomën e motrës, këndonte dhe vallëzonte pa ndalur (Video)
Loading...

Hyri e dehur në dhomën e motrës, këndonte dhe vallëzonte pa ndalur (Video)

Nikki Tomlinson ka qenë në koncertin e Will Smith që është zhvilluar në Blackpool të Anglisë, ndërsa kur është kthyer ka hyrë në dhomën e Kayleigh.

Derisa ishte në gjendje të dehur, 22-vjeçarja ka nisur të këndonte dhe vallëzonte në dhomën e motrës së saj dy vite më të madhe, transmeton Telegrafi.

“Për afro 15 minuta dha koncert në dhomën time, megjithëse kishte kaluar mesnata. Ajo është gjithmonë e çmendur”, ka thënë Kayleigh lidhur me rastin.

Mënyra e këndimit dhe lëvizjet që ka bërë, ishin shumë qesharake dhe u pëlqyen nga shikuesit. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush e di???

Kush e di ???