Ballina / Show Bizz / Po Flitet / I dashuri misterioz i Rihannas është nga Arabia Saudite dhe është tejet i pasur (Foto)
Loading...

I dashuri misterioz i Rihannas është nga Arabia Saudite dhe është tejet i pasur (Foto)

I dashuri sekret i Rihannas është një nga biznesmenët më të pasur i quajtur Hassan Jameel i cili llogaritet si një prej shokëve më të mirë të supermodeles Naomi Campbell.

 Mediat angleze raportojnë se lidhja mes Hassan, familja saudite e të cilit posedon të drejtat e përfaqësisë së markës së makinave Toyota dhe këngëtares nga ishujt Barbados është e vërtetë.

Çifti janë parë publikisht për herë të parë dje në një pishinë duke u puthur plotë pasion në Spanjë.

Një burim ka bërë të ditur se Riri u ka thënë shoqeve të saj se është e marrosur nga dashuria për biznesmenin saudit.

Me këtë lëvizje Rihanna u jep fund spekulimeve për statusin e saj. /Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...