Ballina / Show Bizz / Muzike / I ri në moshë, shumë i sukseseshem në muzikë Sovran Olluri
Loading...

I ri në moshë, shumë i sukseseshem në muzikë Sovran Olluri

I ri në moshë, shumë i sukseseshem në muzikë. Sovran Olluri është këngëtari Prishtinas i cili me fizikun tërheqës dhe vokalin brilant që posedon ka bërë për veti shumë fansa.

Sovrani njihet si këngëtar i dasmave pasi pikerisht sezoni i dasmave e gjenë këngëtarin në fjalë të stërmbushur me data. Së fundi për fansat e ti Sovrani ka lansuar këngën e re te ciles ja ka bashkangjitur dhe videoklipin

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …