Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Icardi kalon pushimet në Maldivë
Loading...

Icardi kalon pushimet në Maldivë

Sulmuesi argjentinas  Icardi është duke e shijuar nderprerjen e Serie A me bashkëshorten e tij në Maldivë.

Icardi ka shpërnda disa fotografi në Instagram, ku në mesin e disa komenteve ka shkruar edhe bashkëshortja e tij Wanda Nara “Shpresojmë të mos fryjë erë”.

 

/MegaPress.AL/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...