Ballina / Lajme / Bota / Icardi kopjon Messin, ja si e festoi golin e tretë ndaj Milanit
Loading...

Icardi kopjon Messin, ja si e festoi golin e tretë ndaj Milanit

Mauro Icardi me tre gola të shënuar i ka sjellë një fitore shumë të rëndësishme Interit në derbin ndaj Milanit.
Argjentinasi dy gola shënoi nga loja, ndërsa hattrikun kompletoi në fund të ndeshjes, duke shënuar nga penalltia.Pas realizimit të golit të tretë, Icardi zhveshi fanellën për të emituar Messin në festimin e tij.

 

Një festim të tillë e ka bërë edhe Cristiano Ronaldo./Lajmi.net/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …