Ballina / Show Bizz / Muzike / Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër (Foto)
Loading...

Imazhet e para të Marinës dhe Getit si nuse dhe dhëndër (Foto)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi i kanë dhënë sot (e diele) fund beqarisë së tyre.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar, të mbajtur pranë detit në Gjirin e Lalzit.

Shumë të ftuar VIP ishin pjesë e dasmës së çiftit, shumë të përfolur e komentuar në media.

Marina Vjollca shkëlqente në vellon e bardhë, gjersa aq më vezullues dukej edhe Getoar Selimi, i cili doli nga stili i tij i zakonshëm prej reperi, duke veshur kostumin elegant të dhëndrit. /MegaPress/

Burimi i fotos: Instagram

Kështu duket Marina Vjollca si nuse me vellon e bardhë

Kështu duket Getoar Selimi si dhëndër

Loading...

Shikoni gjithashtu

Avokati Bledar Gashi – Nuk ka as një provë që klienti im Gazmend Halilaj të dënohet!

Unë si avokat mbrojtës i kolegut tim z. Gazmend Halilaj ku unë jam avokat  së …

Loading...