Ballina / Lajme / Kosovë / Intervistë me Nehat Elshanin: PDK-ja, oferta më serioze në Prizren (Video)

Intervistë me Nehat Elshanin: PDK-ja, oferta më serioze në Prizren (Video)

Kandidati i PDK-së për Kuvend, Nehat Elshani, vlerëson se PDK-ja është oferta më serioze në Prizren.

Ai, beson se PDK-ja në këtë qytet, do të dalë fituese në zgjedhjet e 22 tetorit.

“PDK-ja është oferta më serioze dhe më e fuqishme në Prizrenin”, tha Elshani.

Sipas tij, PDK-ja ka dëshmuar se është parti e projekteve të mëdha.

“Me qeverisjen e re, proceset do të marrin dinamik të re në Prizren’, premton ai.
Elshani, zotohet se do të jetë zëri i qytetarëve në Kuvend.

“Me 22 tetor, duke na votuar, qytetarët do të na ngarkojnë më përgjegjësi”, shprehet ai.

“Unë zotohem se do të jem zëri i qytetarëve”.

(I sponsorizuar)

Intervista e plotë

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …