Ballina / Lajme / Kosovë / Ish-deputetja e VV-së ironizon me PAN-in: A po ecni tash kadale?
Loading...

Ish-deputetja e VV-së ironizon me PAN-in: A po ecni tash kadale?

Ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Puhie Demaku, ka ironizuar me koalicionin PAN, i cili edhe në vazhdimin e sotëm të seancës, ka pranuar se nuk i kanë 61 numrat e nevojshëm për formimin e institucioneve.

Demaku, në një postim në Facebook, ka kujtuar kohën kur PDK,  miratonte ligje e merrte vendime, ndërkohë që thoshte se “kështu e ka demokracia”, përcjell Bota sot.

“A po ecni tash kadale”, ka shkruar ajo.

Postimi i plotë i Demakut:

A ju kujtohet kur na lodhshi tu thane: “Qeshtu e ka demokracia, kur i ki numrat i merr vendimet!”

A po ecni tash kadale?!/BotaSot

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...